| IonutHaruta28 a întrebat:

Salut de ce cand intru pe facebook imi aparea asta: file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ion/Desktop/untitl ed.bmp
Va rog ajutor(sper sa mearga imaginea altfel n-am stiutsa o pun)

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu probezi sa vezi daca merge? Cum sa vedem o imagine de la tine din calculator? Parca sunteti cazuti din Luna! Urc-o pe un hosting si pune link!

| Zaygon a răspuns:

Ce imagine sa se vada daca tu ne dai o adresa dr memorie din pc tau. Hosteaza-le undeva si dupa pui link. Esti al nu stiu catelea caz care face prostia asta.