| Shrek32154 a întrebat:

De ce nu imi apare absolut nici un comentariu nimic nimic pe facebook la orice poza si la absolut orice postare? De exemplu am o poza...are 23 likeuri si cateva commuri cu poze si acum nu imi mai apare nimic......scrie doar randul ala cu optiuni:

Imi place; comenteaza" si distribuie in rest nu imi arata numarul likeurilor numarul commurilor, .....nimic straight face ce pot sa fac straight face? si nici macar nu pot comenta ceva straight face

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Sterge istoricul, apoi intra pe facebook. Daca nu merge, trebuie sa stergi cookie-urile..asta cauti pe net.

| RosyInferno a răspuns:

Daca inainte sa te log-ezi iti apare/ti-a aparut vreun mesaj, inseamna ca ti-au blocat astia optiunea asta. Si like-urile si comentariile sunt acolo. Uita-te pe randul acela cu optiuni, dintr-un capat in altul.

| Shrek32154 explică (pentru RosyInferno):

Nuuuuu ca pe notebook apare dar pe calculator nu apar :O

| Shrek32154 explică (pentru RosyInferno):

Wtf a aparut acum laughing dintr-un miracol...adica afara sa stiu ce fac laughing

| RosyInferno a răspuns (pentru Shrek32154):

E bine ca ti-a aparut macarlaughing