| Jawsz a întrebat:

De ceva timp am o problema. Cand intru pe unele site-uri : pcgarage, instagram, ask, nu mi se incarca pagina. Dar cand intru pe facebook, youtube, TPU nu am nicio problema. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| CHUDY a răspuns:

Ok in primul rand poti incerca prin schimbare browser-ului daca nu merge trebuie sa imi dai mai multe indicatii cu referinta la windows-ul tau! Sper ca te-am ajutat!

| Jawsz explică (pentru CHUDY):

Am schimbat browser.ul dar degeaba. In legătură cu windowsul, am 7 pe 32 bit. Dar nu este asta o problema deoarece am avut si windows 8, la fel a facut