| j0hn6 a întrebat:

Salut de ceva timp mi-am luat Samsung Galaxy s2 as vrea daca puteti sa imi sugerati si mie aplicatii si jocuri bune(gratuite) pentru s2 dau funda!

2 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Pes 2012, fifa 2012, gta, nfs, daca nu le gasesti pe google play, cautale pe google dar trebuie neaparat sa fie in format apk, ex. scrii pe google:download fifa 2012 apk

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

Blood & Glory, ai sa vezi ca e super, Fruit Ninja, toate Angry Birds-ule (sunt free), RF12 (Real Football 2012), s.a.m.d