| Miko93 a întrebat:

Salut, de ceva timp mi-am upgradat componentele la PC si am observat ca incep sa primesc erori BSoD (Blue Screen of Death) are cineva idee cum le pot repara?
Mentionez ca sunt foarte dese unele aparand si de 6-7 ori pe zi...
Am gasit undeva pe net un program cu care pot sa vad ce fisier a determinat problema dar nu spune si cum o pot fixa, se numeste BlueScreenView, iar la mine apar mai multe fisiere care au probleme... toate sunt din windows, nu merge cu formatarea PC-ului pentru ca l-am formatat de 10 ori si degeaba...
Detalii: Procesor AMD Phenom II x4 956
Placa video ATI Radeon HD 5500 series
5 GB ram
Sursa Corsair (puternica pentru ce am eu dar nu e o problema)
HDD Western Digital Caviar Black

FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un patch prin care nu mai dadea reset calculatoru cand facea BSOD

| sarpeparsiv a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsu, Eventual dai o scanare de errori la memorie cu memtest86+