| RichardVN a întrebat:

Salut.
De ceva vreme am o problema la Pc, mi se stinge(se face negru)ecranul si se aprinde iar peste 3-4s.
Nu imi pot da seama ce are ca abia i-am facut windowsu de 1saptamana.
Am un: Intel(R) Core(TM)2CPU, 6300 @ 1.86GHz (2 CPUs) 1022MB RAM
Placa video: Nvidia GeForce 9400 GT, 512.0 MB

Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| virus29 a răspuns:

Se poate sa ai virusi... daca nu ai cum sa-i dai o scanare cu un antivirus n-ai decat sa instalezi windowsul din nou (parerea mea sa instalezi un alt windows, se poate sa fie si de la el) bafta > f

| RichardVN explică (pentru virus29):

Era de la windows nu stiu cum da intrase cativa virusihappy

3 răspunsuri:
| virus29 a răspuns:

Ai cumva programul team wiewer instalat? > daca da stergel>si eu am patit la fel si am instalat windowsul din nou si nu mai am probleme>bafta