| Vasilachi_Alin_1992 a întrebat:

De ceva vreme pc-ul meu nu mai vrea sa porneasca. Mai exact apas pe butonul de start se pornesc ventilatoarele mouse-ul e aprins si clipeste beculetul de la Cd-room dar totusi nici un semn de la monitor si nici unul ca s-ar fi pornit sistemul. Practic se aprind doar cele enumerate mai sus. Retin ca atunci cand mergea imediat dupa ce apasam pe start se auzea un zgomot iar odata cu acel zgomot pe ecran aparea un scris negru nu mai stiu ce scria... Iar dupa acel scris o imagine cu MSI (MSI cred ca e placa de baza). Uneori pc-ul porneste dar cu scoateri nenumarate din priza. Ce as putea face? Va rog mult sa m-a ajutati!

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Fa i o resetare de bios

| SofiaAndreea a răspuns:

Este virusat! asa pateam si eu cu laptopul, si l-am dus la reaparat!

| Vasilachi_Alin_1992 explică:

Si mai exact ce avea? Sau ce au spus ca avea cei la care ti-ai dus laptopul?