| andutzu010 a întrebat:

De curand a trebuit sa fac sonorul la niste calculatoare si cand m-am uitat la setari am vazut la enhancements Bass Boost. Stiu ca si eu aveam optiunea asta mai demult dar cand am verificat si la mine nu mai era.Si cand dau configure la enhancements imi porneste sound blaster X-FI MB care e de la placa de baza. Daca il dezinstalez o sa imi apara din nou optiunea bass boost?

2 răspunsuri:
| 8imal a răspuns:

Nu apare cauta un cc cleananer si reinstaleaza driverele realtek banuiesc ca ai, nu?

| andutzu010 explică (pentru 8imal):

De fapt e driverul audio de la nVidia