| anonim_4396 a întrebat:

De curand am instalat windows 8 pe pc. Atunci cand am facut partitia, aveam 3 foldere, dar cand am deschis My Compurer, aveam doar doua. Imi puteti spune care e cauza si cum pot sa refac partitia happy?

1 răspuns:
| ZizuStefan a răspuns:

In primul rand ca sa poti fi ajutat trebuie sa explici coerent problema. Unde aveai 3 foldere cand ai facut partitia? De unde aveai alea 3 foldere? Ce foldere erau? Tu le-ai creat? Ai facut doar partitia sistem si inca o partitie? Cand ai pus windows-ul ai formatat hardul? Explica problema mai detaliat si poate poti fi ajutat.