| LoveHHHHH a întrebat:

De curand mi-am bagat windows 7 pe laptop(Lenovo G510),problema mea e ca nu imi apar retelele wireless disponibile...nu-mi apare nici macar scarita aceea in stanga jos, imi apare decat Local Area conection.Pe cd-ul cu drivere am doar drivere pentru 8.1.Imi poate scrie cineva toti pasii pe care trebuie sa ii urmez pentru a ma putea conecta la o retea wireless? Cu site-uri si tot ce e necesar, as fii recunoscator!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza intai toate driverele. Apoi o sa mearga usor: http://support.lenovo.com/......0-notebook