| caponnnne a întrebat:

de curand mi am decodat un telefon samsung gt s5260 la unul din service-urile de cartier...de atunci ma pot conecta la wirerless dar pe navigator nu se incarca pagina si imi da eroare dns! daca stie cineva astept raspuns! multumesc

Răspuns Câştigător
| adrianc2007 a răspuns:

Ai facute setarile pentru wap/internet pe telefon? Daca nu trebuie sa ti le faci, si apoi vei putea naviga fara probleme

| caponnnne explică (pentru adrianc2007):

Am reusit, am luat setarile de pe cosmote! iti multumesc mult!

| caponnnne explică (pentru caponnnne):

Cred ca are Vreo problema cv... iar imi da eroare DNS! setarile sunt facute! idee cv? multzam

3 răspunsuri:
| caponnnne explică:

M a dat in doamne doamne tel asta...