| Pufulete_Pushtiu_1990 a întrebat:

Salut
De doua zile am si eu o problema contul meu e blocat temporar si imi spune sa ii ajut sa indedific proetenii, dar cand ajung sa identific prietenii nu ma lasa zice : limita orara depasita...

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Da. Dacă nu îți cunoști prietenii din poze. Poți sa Îți ei adio de la cont

| Strepix a răspuns:

Salut!
Contul tau este blocat temporar, pentru a-l debloca ai nevoie sa faci o poza la certificatul de nastere, sau buletinul (trebuie sa se vada foarte clar datele) iar dupa sa incarci poza atunci cand iti va cere (IDCARD).