| anonim_4396 a întrebat:

Dețin un decodor Humax Digi+C HD2! În momentul în care conectez un cablu hdmi la laptop și respectiv laptop nu se întâmplă absolut nimic.Mentionez ca la fel mi se întâmplă când conectez un stick USB!
As vrea sa îmi explicați cum trebuie sa procedez pentru a reuși!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Stai așa, tu vrei să dai semnal dintr-un decodor în laptop?

Portul tău HDMI de la laptop este pentru trimitere, nu recepție, nu este ca un televizor.

Cât despre acel stick usb, eu știam că usb-urile la dispozitivul acela sunt doar pentru funcția DVR, adică să înregistreze în timpul programului, problema este că știu că era dezactivat laughing