| MoGeA a întrebat:

de la o vreme imi merge foarte prost pc.ul. ce as putea sa ii mai fac, am deja antivirus

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Dezinstaleaza jocurile pe care nu le mai joci sau programele pe care nu le mai folosesti. Ti-am vazut si cealalta intrebare, in legatura cu programul ala in chineza. Daca nu il poti sterge inseamna ca nu ai scapat de virusi si ca nu ii mai poti sterge, iar in cazul asta trebuie sa reinstalezi windowsul. Poti sa salvezi programe sau salvarile de la unele jocuri sau ce mai vrei tu pe un stick, dar ce stii ca nu are virusi. Bafta!

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sa reinstalezi windows!

| AndreyVladeanu a răspuns:

Sa reinstalezi windows-ul! Funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antivirusul nu este niciodata suficient!
mai multe detalii in raspunul castigator:
http://www.tpu.ro/......-ma-ajuta/

| Florentina9210 a răspuns:

Ai deja antivirus, dar il ai degeaba. Insaleaza altul gen Kaspersky sau Avira, si de ce nu, descarca si Malwarebytes pentru a da o scanare full la computer. Daca nici asa nu merge. Alt windows!

| FrateleRobert a răspuns:

Reinstalezi windows-ul.Eu am windows 7.Si mie mi se misca greu dar am rezolvat cu antivirusul pc-ului

| sltlp a răspuns:

Curipzitate: ce inseamna de la o vreme si ce specificatii are pc-ul tau?

| Eastwood a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou, sau incearca alt windows!