| dream77777 a întrebat:

De vreo 2 zile nu pot sa imi inchid laptop-ul. Dau click pe shut-down dar nimic..nu reactioneaza deloc. Nici restart nu merge. Doar in stand-by (sleep) pot sa il pun; dar si asa doar ecranul se inchide; cand il repornesc se deschide direct cu desktop-ul. L-am lasat sa se descarce de tot, l-am repornit asa, dar tot la fel e. Ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Salut. iti pot oferi suport tehnicprin team viewer. lasa-mi un mesaj privat.

| Elena078 a răspuns:

Si mie mi sa intmplat l fel vezi ca jos langa Ctrl si Fn estr freasta aia apsa pe ea si totul o sa fie bine funda?

| dream77777 explică (pentru Elena078):

Nu am nimic de genulaughing imi poti explica mai bine la ce te-ai referit?

| Vasile_Mihai_1998 a răspuns:

Probabil ti s-a stricat placa de baza sau hard diskul, nu sunt sigur.