| anonim_4396 a întrebat:

De vreo două zile nu imi mai merg datele. Trebuie să-mi expire pe 15 Si am Mg dar nu merge. Am tot închis datele iar le-am deschis, am mai umblat pe la setări dar nimic...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un restart la telefon ai dat? Mg(magneziul) nu are nici o treaba cu problema ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar roti, ai incercat sa le pui? laughing

Nu prea am inteles la ce foloseste nici magneziul ala (Mg), de-l mentionezi aici, ca nici asta nu merge.

Poti vorbi mai clar, sau macar corect?

| cfrtobias a răspuns:

Poate iti trimiti pentru internet setarile iar

| Alexuţ02 a răspuns:

Mda... Ioneasca îi dai la înaintare cu prostia.

Ia legătura cu cei de la care ai cartela, serviciul clienţi ei te vor ajuta sigur, verifică dacă e totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune picioare