| TheGameMaster a întrebat:

Salut deci am o problema cu calculatorul...am un calculator mai nou si unu mai vechi.Cel nou a mers si merge bine doar ca de cateva zile cand il aprind monitoru ramane stins, iar daca bag cablul de la monitor in pc cel vechi merge perfect..si nu prea stiu care e problema. ziceam ca poate s-a ars ventilatorul ala mic de pe placa video dar merge...s-o fi ars placa video? daca stiti spuneti-mi si mie dau FUNDA!

1 răspuns:
| AndreyBosS32 a răspuns:

Nu stiu dar poate daca inlocuiesti pe rand piesele vei gasi problemadar doar cele pe care sti sale pui la loc