| alexxxxxxxxxxxxzzzzz a întrebat:

Salut,deci am un prieten care a venit la mine sa-l ajut sa-si repare laptopu si nu stiu ce sa-i fac,problema e asta : Apas pe buton sa-l aprind si se aprinde ecranu si scrie just a moment doar ca momentu asta tine incontinuu,nu mai apare altceva,am incercat sa apas cu mouse-ul nu s-a intamplat nimic, am incercat sa-l aprind si sa-l sting iar n-a mers. Vreo solutie? I s-a mai intamplat cuiva?

4 răspunsuri:
| geo9617 a răspuns:

Cred că ar trebui să înlocuiască Windows-ul.
După cum spui tu, pare că pornește până la momentul in care apare pictograma, după care îți apare mesajul. Poți să aștepți o jumătate de oră, poate totuși se deschide, dar dacă tot nu se deschide, ar trebui schimbat Windows-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Invata sa scrii in romana, cumetre.

Răspuns utilizator avertizat