| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salut,deci daca am urmatoarele lucruri in laptop voi putea juca Prototype 2 fara sa imi mearga sacadat, findca acum il descarc si vreau sa stiu daca o sa mearga:
Placa Video:Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipest Family, 1309 MB

Procesor:Celeron(R) Dual-Core CPU T3100 @ 1. 90GHz 1.90 GHz

Ram: 3 Gb

Ce ziceti voi putea juca Prototype 2 fara probleme?

1 răspuns:
| Gabitzu246 a răspuns:

Nu prea o sa iti mearga bine, nici la PC-ul meu nu merge cine stie ce si am un procesor: Intel core 2 quad Q6600 2,4 Ghz si o placa video nVIDIA geforce gts450 1 GbDDr5, eu zic ca jocul este c-am prost optimizat, incalzeste aiurea placa video, procesor etc