| sergiumd1010 a întrebat:

Deci vreau să intru pe contul meu de Instagram și nu pot. Imi spune să mă conectez cu Facebook ul, si asta fac și se conecteaza pe instagramul prietenei mele, și dacă mă conectez de pe contul ei de Facebook, tot pe instagramul ei intră. Îmi spune acolo jos " continuă ca Sergiu " apăs, și tot pe instagramul prietenei mele este. Și când dau undeva acolo să incerc contul meu, îmi spune că acest cont de Facebook nu ește asociat acestui cont de instagramul, și eu îl am de doi ani... Dacă mă puteți ajuta, v-aș fi recunoscători...Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| LEVEUdobreanu a răspuns:

Hmm, daca problema este pe Laptop/Pc, incearca sa dezinstalezi browserul si sa il instalezi din nou, fa la fel cu aplicatia daca esti pe telefon, sau incearca sa stergi istoricul de navigare (PC), iar pe telefon incearca sa stergi memoria CACHE (nu stiu sigur daca asa se scrie) setari>aplicatii>Instagram/Facebook>golire memorie CACHE