| Kappone a întrebat:

Salut.Detin un Evolio Onyx.In seara asta am decis sa-i fac un Update la Android la 4.4.2.Totul bune si frumoasa pana cand observ ca iconitele sunt putin "sterse" si interfata nu apare cum trebuie ( pentru 4.4.2. ).Am vorbit cu cei de la Evolio si mi-au spus sa trimit telefonul la ei la service.Stiti cum sa aduc telefonul la androidul din fabrica ( 4.2.2 )?

2 răspunsuri:
| ShadowsR2S a răspuns:

Incearca sa i-l resetezi de la butoane.

| ShadowsR2S a răspuns:

Http://m.youtube.com/watch?v=jL2j2Ym9z28.ii cam acelasi procedeu la toate tel cu android.