| makeitWOW a întrebat:

Salut, detin un ipod touch 4th generation, iar in ciuda faptului ca l-am tinut in permanenta intr-o husa de silicon, in timp depunandu-se praf intre el si husa, s-a zgariat pe partea metalica. As vrea sa stiu ce as putea face si cum as putea face sa scap macar de zgarieturile mai mari. Vreau raspunsuri din experienta, de la cei care se pricep ( nu sa dati search pe google sau youtube si sa veniti cu raspunsul aici, deoarece nu sunt dispus sa testez orice teorie pe ipod-ul meu).
Dau vot si funda celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Din pacate partea metalica din spate este foarte sensibila la zgarieturi si nu prea ai cum sa le mai scoti ...am incercat personal pentru ca si pe mine ma deranjau si arata mai rau...ce pot sa i-ti recomand este sa ii pui folie speciala pentru spate care se gaseste pe net si asa macar il protejezi pentru viitor!