| madalin28 a întrebat:

Salut.Detin un laptop Asus X51Lseries(procesor Intel celeron 1, 86GHZ,hard disk de 160GB, 1GB RAM),de la un timp orice windows instalez nu merge corect,anume se blocheaza foarte des, mai ales pe internet.Am incercat si cu windows XP dar tot la fel face.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Sa veifici memoria si hardul, eventual sa-l schimbi ca pare sa aiba probleme! In plus curata-l si schimba pasta termica ca e posibil sa se incalzeasca excesiv!
http://www.epasystems.ro/cum-verificam-memoria-ram-a-calculatorului/