| Ev0 a întrebat:

Detin un laptop HP-Compaq-6510b cu o placa video integrata de 384 Mb.(Intel)
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 384 MB
Graphics Memory in Use: 10 MB
As dori sa stiu daca acei 10MB sunt valoarea care ii utilizeaza in acel moment sau valoarea utilizata tot timpul.
Daca este valoarea utilizata tot timpul cum as putea sal schimb din bios/Detali bios ( http://www.tpu.ro/......-intrarea/ )
Multumesc+Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O face Windowsul fara sa te intrebe. El foloseste memoria pana la maxim. Aceea (10 Mb) este cea folosita la un moment dat.