| Optiqual a întrebat:

Salut din nou big grin
De data asta am si eu o problema cu youtube
La mesaje primite imi afiseaza mereu cate 1 necitit, desi in lista de mesaje, in oricare lista, nu apare niciunul necitit. le-am verificat pe toate, si, deci, nu a ramas niciunul necitit, dar in dreptul plicului acela care inseamna Inbox-ul, apare in paranteze (1) adica am unul necitit...intotdeauna... Cum fac sa dispara chestia asta, si sa-mi afiseze corect?

6 răspunsuri:
| alandala a răspuns:

Uitate aici, iti explica cum sa faci exact: http://www.youtube.com/watch?v=YzOsUcvWTI4

Bafta.

| badnews a răspuns:

Scuze pentru raspunsul anonim am ceva probleme la logare cat despre mesajul de pe youtube asa imi aparea si mie pana am iesit si am intrat iar, poate aceeasi problema o ai si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iesi si sa intri iar in cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te aici, iti explica cum sa faci exact: http://www.youtube.com/watch?v=YzOsUcvWTI4

Bafta.

| Sweet00gum a răspuns:

Stai linisit. dupa un timp o sa iti dispara, asa imi aparea si mie, e o eroare de la ei oh go on (cauta pe google informatii despre asta daca nu ma crezi )

| Optiqual explică:

Multumesc pentru sugestii, dar am incercat si tot ce ati propus voi si degeaba...problema asta o am de juma de an sau mai mult chiar, iar cu tutorialul acela video, nu a mers...am facut exact ca in el si degeaba sad