| wolfman22 a întrebat:

Salut,doresc sa cumpar o tableta, ma gandeam la Samsung galaxy tab2 sau la Noul ipad de 16 gb cu wifi si 4g, dar nu stiu ce sa aleg?
p.s La ce ma ajuta 4g, si daca merita conexiunea 4g in Romania!?

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

In Romania conexiuna 4g este foarte slaba in unele orase chiar deloc! Eu as alege un Samsung Galaxy Tab 2! Acum depinde si de buget! Ps:gusturile nu se discuta! Bafta!

| wolfman22 explică (pentru Gmcc):

Am auzit si eu de conexiunea 4g ca este foarte slaba, atunci de ce o tot promoveaza?

| Gmcc a răspuns (pentru wolfman22):

Pentru ca o sa apara din ce in ce mai multe smartphone-uri cu conexiune 4g si pentru a obtine profit uneori mint!

| valentino52 a răspuns (pentru Gmcc):

Eu stiu aproape sigur ca in Romania inca nu s-a lansat abonament de date pentru 4G! Daca exista va rog dati-mi un link la Vodafone sau Orange sau cosmote unde sa vad eu abonamentul de internet 4g!

| wolfman22 explică (pentru Gmcc):

Multumesc pentru explicatie!