| ZEYN a întrebat:

Salut dragi prieteni TPU, am o problema cu laptop-ul nu mai tine bateria(deloc), cand il scot din priza se stinge direct. Nu exista un program sau ceva care sa pastreze programele deschise sau sesiuniile pe internet chiar daca se stinge brusc, si cand sa il pornesc sa imi porneasca iar programele ce le aveam deschise inainte de deconectare, Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Daca se stinge direct nu prea ai ce sa faci decat sa schimbi bateria la laptop..program pentru asa ceva nu exista.

| ZEYN explică (pentru Eduard619):

Ma gandeam eu, multumesc oricum!

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Pentru programe salvezi sesiunile, iar pentru browser, nu stergi istoricul si il setezi sa porneasca de unde a ramas.

| Ercjiaai a răspuns:

Trebuie schimbata bateria la laptop, probabil ca e destul de vechi. Bafta!