| Mihai_Anghel_2000 a întrebat:

Salut, este vorba despre ClashRoyal, vreau sa fac live pe Youtube sa ma joc pe Telefon si sa apara pe calculator asa cum face ClashWithMadalin. Ma poate ajuta cineva cu un program?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Chiar crezi ca un joc "cancer"/pentru "prunci" cu un dram de creier mai are nevoie de inca un "jucator" (adica +1 pe linia "cancerului")?
Si da-o-ncolo de treaba, daca folosesti semne de punctuatie, foloseste-le pana la capat.