| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
Eu am mai multe probleme la pc.
Cand pornesc unitatea se aude un bazait ciudat timp de 2 secunde.
A 2-a mare problema e ca pc meu merge foarte greu chiar daca instalez windowusu merge tot la fel de greu. Cand aprind mereu pc trebuie sa astept 3 4 minute ca sa apara programele in bara de start cand nu apar acele programe nu pot face nimic straight facesad iar cand vreau sa deschid un browser trebuie sa astept in jur de 2 3 minute.DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| ValiNicolae a răspuns:

Este procesorul de vina am patit si eu dar nu am stiut ce sa-i fac si asa s-a ars placa de baza.si apropo zi cum se numeste procesorul, ce frecvent are, cat are ram-ul, cat are placa video poate te pot ajuta! Funda?

| JusticeForCraiova explică (pentru ValiNicolae):

Ba eu am intrebat ce procesor se potriveste cu placa aia de baza?straight face n-am zis nimic de placa de baza care nu mai merge nu mai cersi funde.