| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu am viteza internetului de 5-6 Mb/s si cand vreau sa descarc ceva de ex. pe uT.o.r.r.e.n.t mi se descarca, cu 400-600kb/s, de ce? Nu din cauza pc-ului, ca acum cateva zile l-am reformatat si nici din cauza altora ca intra pe internetul meu si stau pe el deoarece nu sta nimeni.
Cum pot face sa mi se descarce cu viteza mea ( 5 Mb/s )?
Dau funda + vot.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa se intampla in mod normal, viteza reala la descarcare este de 8 ori mai mica decat viteza nominala, deoarece aceasta presupune conditii ideale.