| GulDan a întrebat:

Eu ma pricep sa desenez si toti mi-au zis ca am talent.Desenez de pe la 5 ani.La ce credeti ca pot sa-mi folosesc talentu? pe viitor macar daca nu pot acum.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci o facultate de arhitect.
Sau profesor de desen.
Sau vinzi desene la cumparatori.
Succes!

| crissag a răspuns:

Buna.
Poti sa te faci arhitect, urbanist, designer de interior, designer de obiect, designer vestimentar sau in domeniul publicitatii. :)
Poti urma orice cale dintre acestea, cu multa munca si devotament.
Daca esti interesat imi poti scrie pe meditatiiarhitectura.cg@gmail.com sau https://www.facebook.com/pages/Meditatii-Arhitectura/151777251662646?ref=hl
Mult succes in continuare.
Cristina

| Lyna_Cata_1995 a răspuns:

Da, poti sa te faci arhitect.