| Robert3265 a întrebat:

Salut, eu vreau să îmi iau carcasa asta pentru pc https://altex.ro/......BELLATRIX/ și vreau argumente pro și contra despre o carcasă mică. Ex: Sunt temperaturi mai mari la o carcasă mai mica decât la una normala?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nicodata, niciodata sa nu pui un semn de punctuatie langa un link! Temperaturii se scrie cu un singur "i". Iti dau eu link-ul bun: https://altex.ro/......BELLATRIX/
Arata bine dar in mini-tower nu incap placile de baza mari. In rest nu vad altceva, dar poate ca sunt mai batran si nu imi place tot ce va place voua tinerilor.
Mie-mi place!

| Robert3265 explică (pentru Salontanul):

Salut, am o placa de baza Intel Asus Prime H310m-r r2.0 și un gtx 1650 4 gb, eu am citit în comentarii ca ar încăpea perfect tu ce zici

| Salontanul a răspuns (pentru Robert3265):

Pai si placa este micro ATX. Normal ca incape! Doar daca vei vrea sa pui o alta placa, candva, nu va mai merge.

| Robert3265 explică (pentru Robert3265):

Nici o problemă schimb carcasa oricum e ieftina asta, tu ce zici încape un gtx 1650 nu?