| numesiprenume0 a întrebat:

Exista ceva campanie gen Rabla Computere? Am un PC vechi si as dori sa stiu daca il pot da pentru contravaloarea in bani sau voucher pentru unul nou. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista un asemenea program. Programul este doar pentru frigidere/combine frigorifice, masini de spalat rufe, masini de spalat vase si televizoare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cit de vechi? Ce configuratie? Unele componente e posibil sa valoreze extreme de mult, daca ai ceva raritati (placi video 3dfX/Voodoo, posibil vreun Matrox Millenium, altele).

| numesiprenume0 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nici chiar asa... laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru numesiprenume0):

Macar vreun Sound Blaster de-ala bun? Ce configuratie ai? Eu am o carcasa pe care o folosesc drept suport pentru router... cred ca mai are ceva placa de baza prin ea, lol. Si inca una cu un Sempron 2400+, ceva de genul, probabil dusa sursa sau placa de baza. Nu prea ai ce sa faci cu sisteme vechi intregi, doar sa mai recuperezi din ele carcasa, vreun hard disc, ceva.

| Sekim a răspuns:

Nu exista asa ceva, in plus, daca e vechi ce sa faci cu el. Poate sunt ceva colectionari sau doritori dar campanie pentru asta nu exista.