| Anonimus100 a întrebat:

Salut.Folosesc google chrome, iar youtube-ul merge jalnic aici.De ce? ce sa fac sa nu mai mearga asa greu? PE mozilla firefox merge foarte bine insa nu il mai folosesc.Deci stiti cum pot rezolva problema? Fara raspunsuri de genul : ia-ti inapoi mozilla. Ofer funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Instaleaza Mozilla.Nu iti place dar asta e.

| LTAA a răspuns:

Instalează ultima versiund de Adobe Flash Player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome nu este bun pentru vizionat videoclipuri YT. Chiar daca downloadezi si intalezi Adobe Flash Player tot sacadat vor merge filmuletele. Asta este problema Chrome. Ori instalezi Opera, ori adaugi din nou Mozilla ori IE. Cel mai bine la videoclipuri YT dupa parerea mea este Internet Explorer. Faci ce consideri dar nu e Chrome raspunsul pentru vizionare YT.
Noroc bun!

| Constantin_Butnaru_1985 a răspuns:

Poti sa treci pe mozila sau dezinstalezi chrome si-l instalezi din nou