| DeNnizZz7 a întrebat:

Salut,folosesc Windows 8.1 de ceva timp,de curant Internetul nu mai funcționează corect(nu se conectează, viteza slaba etc.) am încercat cam tot inclusiv reinstalatea de Windows.Ce aș putea sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai router fa-i o resetare!

| miTzuliK93 a răspuns:

De unde iti procuri driverul placii de baza / retea? ia incearca sa le descarci printr-un program gen DriverGenius, DriverMagician, SlimDrivers, etc. Sau, mai bine, le poti lua tu manual de pe site-ul producatorului. Sa fie la zi!

| DeNnizZz7 explică (pentru miTzuliK93):

Le iau manual de pe site-ul producatorului.

| ArthurKn a răspuns:

Nu e de la windows, poate ai luat tu vreun virus.

| DeNnizZz7 explică (pentru ArthurKn):

Chiar daca as fi luat un virus, am reinstalat Windows-ul, dar in zadar.

| Heliodor a răspuns:

Treci pe 7