| Rusu_Viorel_1985 a întrebat:

I-am dat laptopul cumnatului meu si el mi-a sters din greseala folderul in care era instalat bluetooth-ul si acum nu mai am bluetooth pe laptop. Stie cineva un site bun de pe care sa descarc programul de instalare? Am cautat, am gasit dar nu e bun niciunul. Dau funda. Va rog raspundeti rapid!

Răspuns Câştigător
| Den1470 a răspuns:

Uite un program cu ajutorul caruia o sa poti recupera orice stergi din greseala din calculator, este foarte simplu de folosit, bafta.http://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

6 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Intri pe site-ul companiei de la care ai laptopul.Dai la drivere->scrii modelul tau de laptop si cauti driverul de la bluetooth

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu te mai duce nicaeri! downloadeaza undelete si dai sa caute in cosul de gunoi tot ce ai sters si voala! succes!
funda?
SI fie vorba intre noi dar trebuia sa spui si tu ce marca de laptop ai, asa eu te trimiteam la Samsung sau minolta., deci?

| Rusu_Viorel_1985 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Am uitat sa scriu. Este TOSHIBA.

| franco2003 a răspuns:

Nu cred ca poti gasi siteuri bune pentru ca toate au virusi

| ClaudiuStar a răspuns:

Http://bluetooth-file-transfer.en.lo4d.com/
Dai in dreapta Free download
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| USK a răspuns:

Poti sa gasesti pe site-ul producatorului, in functie de ce marca este laptopul.