| Missterious a întrebat:

Salut! Ieri am cumparat un televizor expus in magazin si nu stiu sa setez sa nu mai apara reclamele cu referire la dotarile televizorului pe fatada lui. Are cineva idee cum se scot?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar fi util daca ai pune si modelul.

| NLS a răspuns:

Indica modelul exact al televizorului, caci trebuie cautat în manualul de utilizare cum se elimina modul Demo.

| dannyel86 a răspuns:

Ne spui modelul si incercam sa gasim o solutie. Ai toate datele despre el pe eticheta lipita pe carcasa, in spatele televizorului.

| NisipLaMare a răspuns:

Reseteaza-l la setarile din fabrica.