| RobertKng21 a întrebat:

Ieri cand stateam la pc s-a inchis singur. Astazi cand sa-l deschid aud cum se invarte ventilatorul timp de 3-4 secunde si se inchide singur. Va rog care stiti ce ar trebuii sa fac pt a rezolva problema sa imi spuneti.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Verifica sursa: http://www.epasystems.ro/cum-verificam-o-sursa-de-alimentare-atx/

Verifica sa nu ai condensatori umflati pe placa de baza, verifica memoria, verifica placa video si perifericele, scoate-le poreneste fara ele, fa probe, nu-ti pune intrebari! Intrebarile nu te ajuta!

| CPAElites a răspuns:

Ce sursa ai?
Si ce specificatii are pc-ul? ram procesor etc.

| BJK1903 a răspuns:

Salut,asa am patit si eu o data din cauza ventilatorului patesti si tu asta. Pentru ca ventilatorul s-a stricat si trebuie schimbat. Du-l la un service si o sa iti spuna ei ce si cum si cat te costa. Numai bine happy

| K0sti a răspuns (pentru BJK1903):

Tu raspunzi ca sa nu adormi? Tu vezi ce a spus omul ala?