| Schulz_Albert_Wolf_1998 a întrebat:

Ieri fratele meu cel mare mi-a vărsat apă plată din greșeală pe laptop, am acționat repede am scos bateria și încărcătorul l-am întors să se scurgă apa și l-am uscat cu phenul la aer cald totul în 10 min după care l-am pornit, problema este ca unele taste (enter shift etc.) nu merg. Garanția este expirată deoarece am schimbat niște piese. laptopul l-am cumpărat acum 3 săptămâni, ce trebuie să fac fără să merg la service. danke

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Cauta pe un site tastatura pentru (marca leptopului ) si cumpara alta numai merge sa faci nimic la taste.