| mixep a întrebat:

Ieri mi-am cumparat o placa video gt730 ddr3 2gb. Dupa ce am bagat-o in slot si ii dau drumul la pc, imi ramane blocat pe imaginea care arata placa de baza, cea dinaintea loading windows-ului. Pe imagine scrie F12 - Boot menu sau Del pentru Bios, dar cand apas pe una din taste nu merge.

Placa mea de baza e : PCI Express 2.0 DualBios ga-h61m-ds2.

Credeti ca o fi de la placa de baza?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Fa update la bios!

| mixep explică (pentru CPAElites):

Crezi ca e de la bios?

| mixep explică (pentru CPAElites):

Am incercat si a mers. Multumesc!

| CPAElites a răspuns (pentru mixep):

Cu placere happy
Dar nu inteleg de ce ai cumparat POCNITOAREA aia. cand cu 350 lei iti cumparai un r7 250 care e de 4 ori mai performanta.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce mm te bagi si tu in seama?