| Alberto9065 a întrebat:

Îmi merge CSGO in 20 fps, aș vrea și niște sugestii de placi video de la 200lei în jos, care să îmi facă CSGO să meargă în minim 60. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Claucs a răspuns:

Uite aici tot ce iti pofteste inima https://www.evomag.ro/......tCrescator

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Daca mai poti pune 50 de lei la aia 200 cumpara placa asta: http://www.pcgarage.ro/......r5-64-bit/
Daca nu poti cauta ceva sh. Poate un r7 250, gt 740, gtx 750, hd 6870, hd 7870...

| florinflorescu a răspuns:

Salut, placile video pentru gaming sunt doar cele GTX, cauta pe siteurile de anunturi, dar vezi sa iti suporte si placa de baza. la 200lei nu prea gasesti placa noua.

| Mohammed_Cristi_1990 a răspuns:

Http://www.cel.ro/placi-video/ aici ai putea sa iti gasesti, dar crede-ma ca pentru o placa video si mai ales jocul care il vrei sa joci, iti trebuie sa dai ceva mai mult bani pe ea, mai ales ca CSGO se updateaza mereu eu am o Nvidia gtx 780 este scumpa dar isi face treaba pot sa joc orice joc la rezolutie maxima si setari la maxim