| Nora_3448 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum setez tonul de apel la samsung corby, sau la orice telefon samsung, in asa fel incat atunci cand ma suna cineva sa sune melodia cu aceeasi intensitate? Eu de cand folosesc telefoane samsung tot timpul cand ma apeleaza cineva suna foarte incet primele 3 secunde iar apoi suna tare asa cum trebuie... sad am incercat tot ce se poate si nici cei de la magazin nu stiu cum sa ma ajute... poate stie cineva, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kainon a răspuns:

Nu se poate.Cel putin la Samsung.

1 răspuns:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mai tu nu ai manual de utilizare? mai fata tu esti blonda sub acoperiere? tu gandesti cand pui o intrebare?