| SimpleIsCool a întrebat:

Salut.
Imi recomandati si mie un calculator cam la pretul de 17.000 lei(170 milioane lei vechi) pentru gaming,sa pot face editari foto/video la cel mai inalt nivel pe el, sa pot face orice.
Multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

La atatia bani iti recomand sa-l iei pe piese calculator iti poti face avion.Eu iti recomand placa video Titantongue.Nu uita ia-ti pe piese e mai ok asa.

| SimpleIsCool explică (pentru rater1994):

Am nevoie sa imi recomandat unul, nu sa il fac eu... cineva sa il faca doar de link am nevoie de unde si cum.Multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti gasi si altele mult mai ieftine(3000-4000 lei)decat sa te arunci la unul cu acest pret.

| SimpleIsCool explică (pentru darrio2007):

Am nevoie sa fac editari foto/video la cel mai inalt nivel, si gaming.