| SimpleIsCool a întrebat:

Salut.

Imi recomandati si mie un calculator cam la pretul de 17.000 lei(170 milioane lei vechi) pentru gaming, sa pot face editari foto/video la cel mai inalt nivel pe el, sa pot face orice.Sa imi dati un link.

Multumesc. FUNDA!

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool explică:

Salut.
Intri pe www.pcgarage.ro si acolo iti poti selecta tot ce vrei sa fie 'sub capota'. Practic ti-l creezi, alegi ce firma sa fie monitorul, ce firma componente le si desigur specificatiile. La 170 mil vei aves un avion capabil sa faca orice.
Peace and a Happy New Year!

| darius4181 a răspuns:

Prea mult omule...
LA 60 de milioane ajungi la unu despre ce vorbesti tu acolo.
N-are rost.