| tiger9 a întrebat:

Salut, imi zice si mie cineva ce setari trebuie facute la Facebook pentru a nu se vedea prietenii comuni? Ma refer de ex cand cineva intra pe profilul meu sa nu vada cati prieteni avem in comun, am vazut profiluri asa dar nu stiu cum trebuie setat, mersi

2 răspunsuri:
| 90210 a răspuns:

Settings > privacy > who can see your friends list > only me

| tiger9 explică (pentru 90210):

Asta stiam, dar cu setarea asa tot se vad pritenii comuni. eu vreau sa nu se vada nici aia comuni