| Quu a întrebat:

In cateva zile o sa folosesc procesorul la capacitate maxima(chiar mai mult) si vreau sa stiu daca asta o sa il afecteze in timp si daca sunt modalitati de a rula cu procesorul 100% fara a se arde(4-5 ore/zi).
Am o unitate cu 1 coler care scoate aerul cald afara...stiu ca nu este suficient dar vreau sa opresc diferite functii din windows 7 pentru al mai elibera + alte sfaturi utile daca mai stiti(in afara de curatat de praf unitatea).

1 răspuns:
| orang23 a răspuns:

Ce procesor ai?
si un sfat util ar fi ca daca vrei sa-l folosesti la capacitate maxima far sa se arda ar fi cazul sa cumperi racire cu apa