| TheSCHEPSIS a întrebat:

Salut, mi-am curatat pc-ul de praf am sters toate componentele l-am asamblat la loc iar acum procesorul sau placa video ( nu stiu ce exact ) scoate un zgomot mai puternic decat de obicei.e ceva in neregula? Inainte era mai silentios.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Ventilatorul. Ventilatorul scote zgomotul acesta. Mai curata-l inca odata. Daca dupa curatare tot asa face atunci asa trebuie sa faca. Cumparati alt ventilator daca crezi ca cel actual este zgomotos.

Bft! wave

| TheSCHEPSIS explică (pentru RaduTN):

E ok... acum vad ca nu mai face si-a revenit. oricum mersi de ajutor!

| RaduTN a răspuns (pentru TheSCHEPSIS):

Cu placere happy

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Din cauza ventilatorului, poate nu l-ai sters corespunzator