| MaxKiller911 a întrebat:

in ianuarie as vrea sa-mi cumpar un telefon ( eu ma gandeam la un Allview p5 alldro ).
as vrea sa-mi spuneti daca este bun si sa-mi spuneti niste pareri (pro si contra).
si daca aveti acest telefon sa-mi spuneti ce performanta are. big grin

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

O prietenă are telefonul' ăsta, şi e foarte mulţumită de el, având în vedere că e vorba de o firmă românească.
Deci, ţinând cont de părerea prietenei, ai un vot pro.

| oldschoolrom a răspuns:

Pro:sistemul de operare, ca are camera secunda si Dual Sim, Dual Core.
Contra:camera nu e de 8 in sensul ca in intuneric ies pozele prost iar ziua bune dar nu foarte bune.Eu am Allview P5 si il am de o luna si cateva saptamani dar pot sa spun ca sunt multumit.

| Basti a răspuns:

Allview Alldro P5 dupa parerea mea este un telefon foarte bun tinand cont ca este facut de un Brand Romanesc dar daca iti permite bugetul ti-as recomanda un Samsung galaxy SIII

| MaxKiller911 explică (pentru Basti):

Din pacate bugetul nu e prea mare si de aceea am cautat mai bine sa gasesc un telefon bun si la un pret accesibil. big grin

| Basti a răspuns (pentru MaxKiller911):

Ok,atunci iti recomand cu placere Allview Alldro P5