| Veilside_vally_1997 a întrebat:

Salut..inainte instalam pe pc windows-ul LastXp v21 apoi am trecut la LastXp v22.totul frumos imi instala drivere tot etc. apoi s-a ars placa video..am schimbat-o si i-am instalat din nou LastXp v22.am instalat exact k si in datile trecute dar acum nu imi mai instaleaza niciun driver.nici sound si placa video nici de retea nimic.ce pot face ca sa instalez astea..mentionez k cd-uri cu drivere numai am

2 răspunsuri:
| TuttyFk a răspuns:

Iti recomand programul Slim Drivers ti le ia pe toate incearca-l si ai sa vezi!

| assassinul95 a răspuns:

Ce te chinui cu lastxp puntei windows7 ultimate si se rezolva si cu driverele plus ca windows 7 mi se pare mai smooth in jocuri se misca mult mai bine ca xp, daca vrei sa ramai la xp intra in device manager si vezi ce drivere iti trebuie pe care le iei de pe internet la sunet incearca realtek hd audio si la video tu stii ce placa video ai incearca cu drivere de la ati si nivida daca ai zis ca ti-ai schimbat placa video