| Snikers a întrebat:

Incerc sa fac un proiect pentru scoala in care am de realizat un videoclip.Stiu ce am de facut,am toate ideile, stiu cum va arata clipul in final.
Doar ca as vrea sa va intreb: am downloadat un video de pe youtube si la inceput are o "eticheta" a autorului in care scrie titlul clipului si alte detalii.Cum as putea,in loc de asta,sa pun un black screen?
Nu copiez nimic,nu plagiez nimic,nu fur nimic, stati linistitilaughing

Multumesc!

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Si de ce sa pui black screen si nu inlaturi portiunea respectiva. Oricum ambele variante se realizeaza simplu cu un program de editare.Tu ce program folosesti?

| Snikers explică (pentru nutepriveste21):

Pai pe fundal are audio si nu vroiam sa ma complic, sa stai, sa modific si audio-ul
folosesc claaaasicul windows movie makerhappy

| DiannaDia a răspuns:

Nu poti...